Harmonie těla mysli a duše s BIO Levandulí Chodouňskou

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Vyprodáno
525 Kč
Kód produktu 1190
Kategorie Z levandule
Položka byla vyprodána...
 

V tomto balíčků jsme se pokusili modré a zelené zlato za přijatelnou cenu pro všechny, kteří se trápí problémy těla, mysli i duše dlouho a bez výsledků. Nebo také těm, kdo si cení svého zdraví na prvním místě a pečují o něj preventivně.

Čistá BIO Levandule Chodouňská k přípravě čajů, tinktur i sirupů, které vám přinesou okamžitou úlevu od nespavosti, úzkosti, stavů vyčerpání, nervového vypětí a depresí. Pomohou regenerovat nervové receptory, které představují vědeckou komunitou definovanou naši duši. Již Candace B. Pert velice úspěšná americká vědkyně pomohla v 80. letech 20. století vědecké komunitě rozklíčovat, co vlastně duše v naše lidském těle představuje. 

BIO konopný sypaný čaj se CBD je naše zelené zlato. Dokáže rozpohybovat a zregenerovat chronicky nemocné klouby, svaly, šlachy i páteř. Krční i bederní. Pomůže s těžkými migrénami a podpoří stejně jako BIO Levandule Imunitu. To vše bez vedlejších účinků, závislostí a chemie. Z čisté přírody.

Výběr našich BIO RAW tyčinek do kabelky, školní tašky nebo ledvinky na výlet, kolo či běžky, loď představuje doslova "Veselé střevo s vitamíny z jahod a divokých višní a antioxidanty, atb a antiseptiky z BIO Levandule Chodouňské. Pochutnáte si bez cukru, lepku, v BIO a VEGAN RAW kvalitě.