Veselé střevo s BIO Levandulí Chodouňskou

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Vyprodáno
489 Kč
Kód produktu 1187
Kategorie Z levandule
Položka byla vyprodána...
 

BIO konopný sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou - kompletní regenerace nervového, pohybového a dýchacího systému

BIO zelený sypaný čaj s Levandulí Chodouňskou - kompletní regenerace trávícího systému, detoxikace

BIO - RAW - VEGAN - BEZ CUKRU - BEZ LEPKU tři tyčinky Jahodová, Divoká višeň, Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou -   pro veselé střevo s klidnou mysl s Levandulí Chodouňskou

Abyste měli chuť se usmívat, i když na nás tato nelehká doba navalila ještě více starostí. Abyste byli klidní tělem, myslí i duší.
Zkuste s čistou přírodou harmonii těla, mysli a duše a LIFE BALANCE v každodenních radostech a starostech. S BIO Levandulí Chodouňskou a BIO konopím s obsahem CBD. 

S kouzelnými flavonoidy a terpeny obsaženými v BIO Levandulí Chodouňské to jde lehce a voňavě. Uvidíte. BIO Zelený CHun Mee čaj s Levandulí Chodouňskou přinese krásu i skvělou kondici a ANTI AGE. Zelený čaj je světově nazýván detoxikačním zázrakem dlouhověkosti. BIO konopný čaj vám podpoří s pohybovým aparátem, podpoří svaly, klouby a šlachy a to bez chenie. Trio balení našich BIO RAW VEGAN tyčinek, po kterých nepřibere ani deko, protože jsou bez lepku,
bez cukru a plné vitamínů z jahod, divokých višní. Antioxidantů z BIO Levandule Chodouňské a přírodního antidepresiva. 

Již staří Egypťané i Řekové věřili, že je Levandule lékařská, samozřejmě bez chemického ošetření, královnou bylin, která dokáže pomoci dvěma základním systémům pro zdraví jedince - nervovému a trávícímu. Přirozený nervový pomáhá předcházet nemocem fyzickým i psychickým.


Při nízkém tlaku louhujte maximálně 5 minut ve vodě s telotou 70 až 80°C. Bio zelený a BIO konopný a BIO levandulový čaj snižují cholesterol ale také tlak.
Všechny tři čaje lze po zalití a správném vylouhování pít také jako ledové čaje. Zakápněte BIO citronem a užijte skvělou svěží chuť.
BIO zelrený a BIO konopný čaj doporučujeme pít kdykoliv od rána do 14.00. POté již ne, abyste večer dobře usínali a spali. 
BIO levandulový čaj pijte naopak v odpoledních nebo večerních hodinách, abyste spali sladce.
Pokud byste se cítili při pití slabě, případně by se Vám točila hlava, vynechte čaj na jeden až dva dny.