Menosan

Neohodnoceno
 
 

Pro zdraví a správnou funkci ženského reprodukčního systému. 

 

Dostupnost Vyprodáno
345 Kč
Kód produktu 1766
Kategorie Indické bylinné produkty
Položka byla vyprodána...
 

Menosan je produkt určen především pro ženy. Jedná se o kombinaci bylinek, které mají pozitivní vliv na zdraví a funkci ženských reprodukčních orgánů.

Obsahuje extrakty ze shatavari a ashoky. 

Shatavari (Asparagus racemosus) upravuje hormonální rovnováhu a harmonizuje funkci ženských orgánů. Posiluje plodnost a podporuje tvorbu mateřského mléka. Pomáhá regulovat menstruační cyklus a přispívá ke klidnému průběhu menstruace. Poskytuje duševní pohodu v přechodném období klimakteria a optimalizuje psychický stav. Používá se při výtocích, kandidóze a neplodnosti. Působí jako posilující a regenerační tonikum při onkologických nálezech a chemoterapii. Posiluje imunitní systém a životní funkce celého organismu. Pomáhá při průjmu, překyselení, žaludečních vředech a střevních potížích, zvlhčuje sliznici při zánětu v hrdle a snižuje horečku.

Ashoka (Saraca indica) má stimulační účinek na děložní a ovariální tkáň. Kůra stromu je bohatá na hematoxylin, třísloviny, ketosteroly, katechiny, glykosidy, saponiny atd. Je silně adstringentní. Pomáhá při léčení několika onemocnění, včetně menstruačních křečí, některých případů děložního krvácení, hemoroidů a zažívacích obtíží. Je antibakteriální a protizánětlivá. Vhodná je i pro ženy v období klimakteria. Zmírňuje návaly horka, bušení srdce, pocity nevolnosti, poruchy spánku a celkovou únavu.

Yashtimadhu, neboli lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) má pro obsah isoflavonů neboli fytoestrogenů vliv na soustavu endokrinních žláz a na ředění krve. Některé obsahové látky podporují tvorbu hormonů ve vaječnících, normalizují nepravidelnou menstruaci či působí jako podpůrná hormonální terapie v období menopauzy.

  • Upravuje hormonální rovnováhu;
  • pomáhá regulovat menstruační cyklus;
  • zmírňuje bolestivou menstruaci;
  • zmírňuje projevy klimakteria;
  • podporuje laktaci. 

 

Extr. Saraca indica, Asparagus racemosus,
Pdr. Kukkutandatvak bhasma, Zaharmohara bhasma, Terminalia chebula, Sida cordifolia, Glycyrrhiza glabra, Centella asiatica
další:Sodium  Methylparaben IP,Sodium Prophylaraben IP
barviva:Sunset Yellow FCF (CI 15985),Indigo Carmine (CI 73015),Tartrazine (CI  19140)

Dávkování: 1 tableta dvakrát denně nebo po dohodě s lékařem. 

Doplněk stravy. 

Počet tablet v balení 60
Rozměry balení 18,5x8,5x1,7 cm